Vodotěsné a voděodolné vibrátory

Vodotěsné vibrátory ocení každý fajnšmejkr :), kdo má rád erotické hrátky a sex ve sprše, vaně, nebo v bazénu. Ti co sex ve vodě už zkusili ví, že vlhkost dodá vašim erotogenním zónám větší citlivost, takže prožitek z dráždění bývá mnohem intenzivnější.

Voděodolný vibrátor Fun Factory Sinnflut Intensity
Voděodolný vibrátor Fun Factory Sinnflut Intensity

Vodotěsné a voděodolné vibrátory mají baterie, motor i elektroniku izolované od vnějších vlivů v uzavřeném obalu. Výrobci někdy pojmy voděodolný a vodotěsný zaměňují, je proto vhodné si vždy prostudovat návod. Voděodolný vibrátor poskytuje ochranu před tekoucí vodou a lze jej bez obav použít např. ve sprše. Vodotěsný vibrátor funguje i pod vodou, je proto ideální pro hrátky ve vaně a bazénu.

Při sexu ve vodě je potřeba zajistit dostatečnou lubrikaci. Nevhodné jsou lubrikanty na vodní bázi, protože se rozpustí. Silikonové gely lubrikují i po namočení, mohou však poškodit některé silikonové pomůcky. Na ty proto používejte pouze výrobcem doporučený gel.

Voděodolných vibrátorů a dalších pomůcek je v sexshopech velký výběr, takže pro sex ve sprše si zaručeně vyberete. Vodotěsných vibrátorů není tolik a jsou dražší, protože vyžadují kvalitnější zpracování.


Doporučujeme:


Mrkni jak dělají dilda dobře českým ženám na Pornovka.cz
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!